Türkiye’de Seksin 50 Tonu

Türkiye’de Seksin 50 Tonu

Güneyde bir parti var ve Amerika’nın geri kalanı davetli – eğer gelmek isterlerse.

İlk yıllık Sima Sohbet Sex Shades Anketimiz, Araştırma İstihbarat Grubu Léger ile iş birliği yaparak ülke çapında 1.500 Amerikalıya yatak odasında yeni şeyler denemeye ne kadar açık olduklarını ve neleri denemekle ilgilendiklerini sordu.

“Light Kinky Fun”, Sima Sohbet .Net’deki ilk 10 tercihten biridir, bu yüzden bunun Amerikalılar için ne anlama geldiğine dair daha iyi bir fikir edinmek istedik. Çok büyük sayıda insanın yatak odasında deneyler yaptığını gördük; erkeklerin %86’sı ve kadınların %71’i yatak odasında eşleri tarafından önerilen yeni şeyleri denemeye açık olduklarını söylüyor.

Amerikalıların yaklaşık dörtte biri yatak odasında kelepçe, göz bağı ve rol oynama gibi yeni şeyler deniyor.

Tükler ve Sima Sohbet Üyeleri, kelepçelere bayılıyorlar

Ankete katılanların neredeyse dörtte biri yatak odasında kelepçe denediklerini söyledi, bu oran toplamda %23. Diğer %15’i ise denemediğini ama denemek istediğini söylüyor! Kelepçeler sizin için çok kullanışlıysa, düşünmek isteyebileceğiniz birçok başka yatak odası kısıtlaması vardır: deri kelepçeler, kitler, cırt cırtlı kısıtlama setleri, ipek kravatlar ve shibari ipi.

Başucu masasında göz bağı

Ankete katılan Amerikalıların toplam %24’ü gözlerini bağladıklarını söylüyor ve ek olarak %19’u henüz kullanmamış olsalar da yatak odasında biraz duyusal mahrumiyet denemek istediklerini söyledi. Erkekler %21 ile göz bağına en çok ilgi duyuyorlar ve kadınlar sadece %17’lik ilgi ile bunu biraz daha az tahrik edici buluyor.

Bir rolü canlandırırken

Konu renklendirmeye gelince, ülke çapında rol oynama, Amerika’nın en sevilen yatak odası aktivitelerinden biridir. Ankete katılan her on erkekten üçü ve dörtte biri, işleri yoluna koymak için rol oynamayı dahil ettiklerini söylüyor.

25 ila 34 yaş arası Amerikalıların %42’si, kendilerinin veya partnerlerinin kendilerini havaya sokmak için bir karaktere büründüklerini söylemesiyle, genç aşıkların yatak odasında biraz daha dramatik olduğunu söylemek güvenli.

Erkekler denemeye daha açık

Genel olarak, erkekler ve kadınlar yatak odasında deney yapma konusunda olumlu yanıt verdiler. Cinsel olarak yeni şeyler denemeyi merak edip etmedikleri sorulduğunda, erkeklerin %77’si ve kadınların %60’ı aynı fikirde.

Güney daha maceracı – çok daha maceracı

Genel olarak, güney eyaletlerinden yanıt verenler, yatak odasında kelepçe ve göz bağı kullandıklarını ve rol yapma oyunlarına katıldıklarını itiraf ediyor. Bazılarının müstehcen oyun diyebileceği şeyi denemeye istekli insanların sayısı hesaba katıldığında, Güneylilerin %50’sinden fazlası başarısız olduklarını söylüyor.

  • %26’sı kelepçe kullandıklarını söyledi; %17 istiyor
  • %29’u gözlerini bağladı; %22 istiyor
  • %34’ü rol oynamaya katıldı, %22’si oynamak istiyor

Ortabatı ve Kuzeydoğu, Yeni Şeyler Denemek İçin Bir Oyun

Kuzeydoğu, rol oynama bölümünde %31 ile lider, Ortabatı’daki aşıkların biraz ilerisinde, burada Ortabatı’daki %26, rol oynamayı yatak odasında denediklerini söylüyor. Kuzeydoğuluların %14’üne kıyasla, Ortabatılıların yaklaşık %20’si rol yapmayı henüz denemediklerini ancak denemek istediklerini söylüyor.

Partnerleri açık fikirli olmalarını isterse yeni bir şey deneyip deneyemeyecekleri sorulduğunda, Kuzeydoğu’dakilerin %75’i denemek için istekli olduklarını söyledi ve Orta Batı’dakilerin %74’ü de kendilerini açık fikirli olarak görüyor.

Batı ne istediklerini ve ne istemediklerini biliyor

Üç kategori arasında, Batı eyaletlerindekiler, belirli 50 renk tarzı eylemleri denemediklerini ve denemekle ilgilenmediklerini belirtme olasılıkları en yüksek olanlardı. Batı’da ankete katılanlar %62 ile yatak odasında kelepçe kullanmakla ilgilenmediklerini ve %57’si de göz bağıyla ilgilenmediğini söylüyor.

Ülke genelinde erkeklerin %86’sı ve kadınların %71’i yeni bir şeyler denemeye açık. Aslında, ankete katılan neredeyse hiç kimse partneri isterse yeni bir şey denemeye açık olmadığını söyledi, türkiyeli erkeklerin sadece %9’u ve kadınların sadece %18’i partnerlerini şımartmayacaklarını söylüyor.

Bu istatistikler bölgeniz için doğru mu? Yeni bir şey denemeye ne kadar açıksınız? Sima Sohbet’de bize katılın ve sınırlarınızı genişletin.

Sima Sohbet hakkında

Ashley Madison, evlilik dışı ilişkiler , benzer düşüncelere sahip bağlantılar ve yeni deneyimler arayan, yargılayıcı olmayan dolandırıcıları kendine çeken, sınırları zorlayan bir topluluktur . Sima Sohbet 47 ülkede faaliyet gösteriyor ve lansmanından bu yana 50 milyondan fazla üye çekti. Muhtemelen Venüs’ün bu tarafındaki en büyük evli flört sitesi !

Sima Sohbet, dünyanın en büyük açık fikirli ilişki şirketi olan Saril Bana’nin sahibi ve işletmecisidir.