İstediğim Kızı Elde Etmek İçin Kullandığım Tek Teknik

Maceraları birlikte yansıtmak kadar etkili tek bir teknik veya numara yoktur  .  Bir kızla yapabileceğiniz en güçlü şey ve gülünç derecede az kullanılıyor.

Çoğu kız daha heyecanlı bir hayata sahip olmak ister. Kendi hayatlarını sevmediklerinden veya sıkıcı bulduklarından değil – sadece sıradan, normal bir hayat varsayılan olarak heyecan verici değil.

İnsanlar seyahat etmeyi ve aşırı deneyimleri severler çünkü heyecan vericidirler, normları bozarlar – onlar farklıdır. Herkes kurallarda bir kırılmayı sever.

Herkes macerayı, heyecanı özler – kazanmak istiyorsanız, kendinizi bunun için TEK seçenek olarak konumlandırın.

Sen bir Maceracısın

İlk olarak, kendiniz bir maceracı olun – normları yıkın, çılgınca şeyler yapın. Seyahat et ve dünyayı gör. Spontane olun. Bir şey icat edin veya başlatın – normları yıkmak istiyorsanız, kendiniz özel olmalısınız.

Her zamanki sıkıcı, odacık adamsanız ve ona haftalarca, aylarca eğlence ve macera sözü veriyorsanız, bu gerçekçi değildir. Hayat özgeçmişinizde harika bir şey olmalı  – biraz sanatçı, ressam, yazar, spontane bir adam olun. Destansı şeyler yapın, çılgınca şeyler yapın.

Bunu Kuzey Kutup Dairesi’nin kuzeyindeki Laponya’dan yazıyorum. Birkaç günlüğüne buradayım – ren geyiklerine biniyorum, dış yapraklarla oynuyorum ve kuzey ışıklarını izliyorum, tüm bunlar -30 C’deyken beni biraz donduruyor.

İnsanlar bana deli diyor (ki öyleyim), ama o zaman BU MACERA. İnsanlar (ve kızlar) arkadaşlarıyla bunun hakkında konuşuyorlar – ah, Mario Laponya’da. Şunu yapıyor, bunu yapıyor. İnsanlar burada olmasalar bile bu konuda heyecanlılar  .

Bir kızı alıp ona BİRLİKTE harika bir şey yapacağımızı söylersem, kaçınılmaz olarak bana inanacaktır. Bunu her zaman yapıyorum – ama asla Lapland kadar soğuk bir yere yansıtmayınız!

Kolay ve Somut Örnekler

Ama en iyi yanı, heyecan verici olmak için Kuzey Kutbu’na kadar gelmenize gerek olmaması. İşte çok ucuz (okuma: ücretsiz) maceralara ilişkin iki kişisel örnek daha.

5 Yıldızlı Otel Sneak

Gerçekten bir kızı Buenos Aires’in en iyi otellerinden birine sürükledim ve bir kuruş ödemeden tüm imkanları kullandım. Yasadışı – beni hapse attırabilir vs. Neyse ki her şey yolunda gitti – büyük havuzu, saunayı kullandık ve hatta yemek sipariş ettik.

Konu gizlice içeri girmek değildi (ikimiz de orada birkaç gece geçirebilirdik), ama bu macerayla ilgiliydi. Bu, deli olmanın, heyecan verici bir şey yapmanın hilesidir. Bu kız HERKESE tanıştığımız şeyin ne kadar harika bir macera olduğunu söyledi.

Şimdi, bunu yapmanıza bile gerek yok. Zaten SÖYLEYİN yeter. Yine, bu gelecekteki maceraları yansıtmakla ilgili. Emsali bende olduğu için, bir dahaki sefere bir kıza bundan bahsettiğimde, onu çılgınca bir şey yapmaya götüreceğime gerçekten inanabilir.

Sokaklarda Tango Yapalım

Ben Arjantinliyim ve bu nedenle tüm bu (sözde) Latin cazibesine ve ayrıca “tango ülkesinden” olma kutsamasına sahibim. Bilmiyorsanız, tango muhtemelen var olan en şehvetli danstır. Uzman değilim ama yine de nasıl dans edileceğini biliyorum.

Birkaç içkiden sonra kızlara “sokakta tango yapalım” dedim. “Hadi giyinelim – güzel görünelim ve bir tango yapalım (şehrinizde havalı bir yer ekleyin). Eğlenceli olacak.”

Ayrıntıları veriyorum – “sadece hayal et, sen ve ben. İzleyen insanlar, alkışlayan insanlar – Size adımları, püf noktalarını öğreteceğim. Eğlenceli olacak.” Bir süre devam ediyorum ve her zaman bunun ‘eğlenceli’ kısmını vurguluyorum.

Tam da bu numarayla modellerim ve bazı ‘imkansız’ kızlarım oldu – o zamanlar bunu gerçekten yapmamış olsak bile.

Ve macera yaşamak için tango yapmanıza veya 5 yıldızlı bir otele gizlice girmenize gerek yok.  Önemli olan, heyecan verici bir şey yapmaktır – baş karakter olarak HER’yi içeren bir şey ve bu, hatırlanması gereken bir an olacaktır.

Hayatında ne yapmak istiyor? Hayalleri neler? Özlediği BİR macera var mı? Kendinizi böyle bir maceranın çözümü veya “otoyolu” olarak konumlandırırsanız, O KIZI ELDE EDERSİNİZ.

Kurgusal Hikayeler Çalışması

Bu, tamamen kurgusal bir şey yansıtsanız bile işe yarar. İkinizin birlikte eğlenceli bir şeyler yaptığını dikkatlice yansıttığınız sürece, numara İŞE YARAYACAKTIR.

Her şey ne kadar iyi bir hikaye anlatıcısı olduğunuza bağlıdır. Birlikte rol yapma oyunları yapın – bir şeyler hayal etmesini sağlayın, zihninde birlikte heyecan verici, komik anları resmetmesini sağlayın.

Bu, var olan en güçlü afrodizyaktır. Deneyin ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.