İlk Randevuda Takılacak Mükemmel Takılar ve Diğer Aksesuarlar

İlk buluşmada takmak için doğru takıyı seçmek, öncelikle ilk buluşmalarda iyi bir izlenim bırakmaya yönelik doğal arzumuz nedeniyle sinir bozucu ve duygusal olabilir. Bu nedenle, nasıl bir insan olduğunuzu, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan bir şey seçmek çok önemlidir.

Aynı zamanda onu ne tür bir tarihte giydiğinizi de yansıtmalıdır; ister romantik ister gündelik bir randevu olsun. Genel rahatlık ve güven, aksesuarlarınızı seçerken akılda tutmanız gereken temel unsurlardır.

Bununla birlikte, ilk buluşma için mükemmel takıyı bulmanızı sağlamak için size rehberlik edecek bazı önemli alanlar.

Kişilik 

Daha önce takılmış olan takılar daha iyi bir seçenektir çünkü önceki tamamlayıcılardan nasıl göründüğüne dair daha az şüphe olacağından güven uyandırması muhtemeldir. Mat takılar yerine parlak renkli takılar takmak, dışa dönük ve dışa dönük bir kişilik izlenimi verecektir.

Bu aynı zamanda kişinin ilgilendiği takı türüyle ilgili kişisel tercihlerini ortaya koymak için de uygun bir zaman olacaktır. Tamamen gümüş veya tamamen altın bir görünüme sahip olmak, devam etmeniz için randevunuzun alabileceği uygun hediyeler için ipuçları bırakacaktır. Bir tasarımcı saatine sahip olmak, kişinin kendinden emin olduğu ve hayatta yüksek viteste ilerlediği mesajını verecektir.

Yer ve Zaman 

Randevu mekanları, atari salonlarından beş yıldızlı otellere kadar uzanıyor ve nereye gittiğinize bağlı olarak takı seçiminizi yapıyorsunuz. Çarşı randevuları söz konusu olduğunda , böyle bir yerin gevşek havasına ve sportif aktivitelerine uyacak basit takılarla gitmek akıllıca olacaktır .

Aynı zamanda beş yıldızlı otellerde, bu tür mekanlarda bulunan seçkin dekorun ortasında dikkatleri üzerinizde tutmak için zarif, şık bir takı görünümü ile gitmek uygun olacaktır.

Gündüz tarihleri ​​daha aktiftir ve güneş ışığı, dikkatlerin büyük bir kısmı size odaklanacağından, topyekün göz alıcı bir görünüme çok uygun olacak olan gece vaktinin aksine diğer manzaraların takdir edilmesine izin verecektir.

Vücut Özelliklerini Vurgulayın

Biz insanlar benzersiz bir yapıya sahibiz ve bu nedenle yüzümüz, boynumuz, göğsümüz ve bacaklarımız benzersiz bir şekilde yapılandırılmıştır. Bu nedenle güzel bir kolye veya halka küpeler, sevgilinizin dikkatini boynunuza çekmek için hayati önem taşır, ona hayranlık duymaları ve muhtemelen sizi cezbetmeleri ve daha çok çekmeleri için bolca zaman verir.

Bir halhal, güzel bacaklarınız için adaleti yerine getirirken ve çekici yüz hatlarınız için bir burun halkası, parlak bir gülümseme veya büyüleyici gözler için adalet sağlar.

Ayrıca, size aşina olduğu için, kişinin sevimli özelliklerini vurgulama konusunda tavsiye vermesi için daha iyi bir konumda olacak güvenilir bir arkadaşa danışmak da akıllıca olacaktır; örneğin, yeşil gözleriniz varsa, Son moda zümrüt kolyelerden gözlerinize uygun olanı seçin . Ayrıca cilt tonunuzu tamamlamada harika bir iş çıkaran mücevher tonlarını da takmalısınız.

Sohbet Başlatıcılar 

Hangi takıyı takacağınızı seçerken , randevunuz sırasında bir konuşma başlatıcı olarak mükemmel bir şeyle gitmek isteyebilirsiniz. Bu, benzersiz mücevherleri ve kimden ve nereden geldiğini anlatmak için ilginç bir arka plan hikayesiyle gelenleri içerir.

Bu nedenle, elden geçmiş olabilecek veya size yakın bir arkadaşınız tarafından verilmiş veya egzotik bir kaynaktan gelmiş olabilecek birini seçin ve onun tarzında, randevunuzla paylaşacak pek çok heyecan verici hikayeniz olacak. Bu tür seçimler, randevunuzla bağlantınızı daha da artıracak ve tarih bittikten çok sonra bile konuşmalar için bir alan yaratacaktır. 

Size uygun takıları seçerek sakin, toplanmış ve kendinden emin bir durumu sürdürmek için kendinize güvenmeniz önemlidir. Bu, kişinin nasıl biri olduğunu temsil edecek ve randevularına yönelik acil ve uzun vadeli beklentilerini gösterecektir.