Herhangi Bir Kadın İyi Bir Erkeği Zahmetsizce Nasıl Yakalayabilir?

“Kendine gelen” bir kadın görmeyi seviyorum. Bilirsiniz, bir zamanlar güvensiz olan ama bir şekilde havasını bulan ve şimdi her zamankinden daha kendinden emin olan kadın? Sırf varlığı için özür dilemeyi bırakmayı öğrenen kadın. “Lanet olsun ben buyum. Bununla başa çık !”

Bu, kendine gelen bir kadın. Daha da iyisi,  erkekler  ondan  daha çok etkileniyor. Erkekler onun mükemmelliği  ve  kusurlarıyla rahat olmasına bayılıyor. Onun hakkında ne düşündüklerini umursamamasını  seviyorlar  .

Kendisi hakkındaki görüşü, dünyasındaki en önemli şeydir.

Beni yanlış anlama; kibirli ya da küçümseyici değil. İstediğini elde etmek için başkalarının üzerine basacak tipte biri değil. Kendinden emin, aşındırıcı değil.

Kendine gelen bir kadın, kendini “oraya” koymaktan korkmaz. Kendini ortaya koyarak başını dik tutmayı ve kusurlu mükemmel benliğini kabul etmeyi öğrendi. Kendini ortaya koyarak erkekleri zahmetsizce elde edebildi.

Soru şu  ki,  kendinizi oraya koyacak kadar güvende misiniz ?

Çıkmaya gelince hata yapmaya ve öğrenmeye istekli misin? Eğer değilsen… o zaman fazla tedbirlisin. Çok tedbirliyseniz, Tanrı omzunuza hafifçe vurup “İşte burada” dese bile Haklı Bey’inizi göremezsiniz.

“Kendine gelmiş” bir kadın olmak için kendine bir şans vermelisin. Bunu nasıl yaptın? Son on yıldır aynı 30 poundu kaybetmeye çalışıyorsanız, belki de bu poundlarla savaşmayı bırakıp onları sevmeyi öğrenmenin zamanı gelmiştir. Son 2 veya daha fazla yıldır düzenli kalmak, evinizi temiz tutmak, yemek yapmayı öğrenmek, hayatınızda denge bulmak, pahalı bir şeye paranız yetmek vb. için çok uğraşıyorsanız, radikal bir şey denemenizi istiyorum.

DENEMEYİ BIRAK

Bu sorunları “düzeltmeye” çalışmayı bırakın ve sadece kabul edin. Bunu son zamanlarda yapmak zorunda kaldım. Evimi temiz tutmaya çalıştım ve çalıştım. Ama sonunda kendimle İsa’ya gelme konuşması yaptım ve “Bak … 100 dolar al ve bir hizmetçi tut” dedim. Temizlikle ilgili tüm bu enerji, başka bir şey yapmak için kullanılabilir!” Anladığım terimlerle ifade ettiğimde, bir hizmetçim var. Ve kendi kendime “Vay canına… bunu neden daha önce daha tutarlı bir şekilde yapmadım?” Ben bir müşteriye yazarken veya koçluk yaparken başka birinin bahçe küvetimi temizlemesi ne büyük rahatlık!

Dinle, bu temizlikle ilgili değil, kendimi tamamen kabul etmekle ilgili. temizlemeyi sevmiyorum Bu konuda kendimi hırpalardım ve bunun beni bir hanımefendi gibi yaptığını düşünürdüm. Buna karşılık, inandığım şeyi pekiştiren erkekleri cezbettim: “İyi bir kadın her zaman temizler.” O bs’yi düşürdüğüm an, bu tür erkekleri çekmeyi bıraktım.

Aynı şey senin için de geçerli. Kendinizi, kusurlarınızı ve her şeyi ne kadar kabul ederseniz, sizi koşulsuz kabul edecek bir partner bulma şansınız o kadar artar. Hayatınıza çektiğiniz erkekler, kendiniz hakkında inandıklarınızın aynadaki görüntüleridir.

Kim olduğunuzu tamamen kabul etmeye çalıştığınızda, kim olduğunuzu kabul edecek daha fazla erkeği sihirli bir şekilde çekeceksiniz . “Mükemmel değilim ama yine de önemliyim!” diyen bir enerjin varken nasıl göründüğün umurumda değil. insanlar, yani erkekler dikkate alırlar.

Ve sonra… sizi randevulara götürürler….