Evlilik Aşkına Orgazm Olun

Bir ilişkiniz varsa, ister evli olun ister flört olun, düzenli ve sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak sizin için önemlidir. Orgazm olmadan tatmin edici bir cinsel yaşam mümkün olsa da, bu herkes için geçerli değil. Orgazm kutsal kâsedir ve partnerinizi büyük O’ya getirirseniz, her şeyi çözmüşsünüzdür veya en azından önemli bir kısmı çözmüşsünüzdür. Ama ya yapamazsan? Ya eskiden yaptığınız gibi eşiniz için bunu yapamıyorsanız? Partnerinizin yoldan çıkmasına mı yol açıyor?

Dünyanın önde gelen evli flört sitesi* Sima Sohbet, eşleriyle mi yoksa evlilik dışı partnerleriyle mi daha fazla orgazm yaşadıklarını ve nedenini öğrenmek için 1.300’den fazla üyeyle anket yaptı. Sonuç? Kadınlar, evlilik dışı partnerleriyle, eşlerinden çok daha fazla orgazm yaşadıklarını bildiriyor.

Siz ve partneriniz o kıvılcımı kaybettiyseniz ve bunu artık birbiriniz için yapmıyorsanız, yatak odası mücadelelerinizi aşmanız için Sima Sohbet üyelerinden öğrenilen bazı yararlı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Sevgilinizi neyin harekete geçirdiğini öğrenin

İletişim anahtardır. Biraz zaman ayırın ve eşinizle ne istediği hakkında konuşun. Uzun süredir birlikte olsanız bile, insanlar değişir ve ihtiyaçları ve cinsel arzuları da değişir.

Ankete yanıt veren Sima Sohbet üyeleri, partnerlerinin diğerinin ihtiyaçlarını göz ardı ederek kendi zevklerine çok fazla odaklandıkları için partnerlerinin kendilerini doruğa çıkaramadıklarını söylediler. Eşinin orgazma ulaşmasını sağlayıp sağlayamadığı sorulduğunda, kadın katılımcıların %49’u eşlerinin kendilerine yalnızca “bazen” veya “nadiren” orgazm yaşattığını söyledi. Bununla birlikte, %83’ü evlilik dışı partneriyle orgazma ulaşabildiklerini söyledi ve sıklığı sorulduğunda yarısından fazlası (%59) evlilik dışı partneriyle “her zaman” veya “çoğu zaman” orgazm yaşadıklarını söyledi.

Partnerinizin neyi sevdiğini öğrenmeye istekli değilseniz, başka biri yapacaktır. Evlilik dışı bir ilişki , suların yeniden akmasına neden oluyor gibi görünüyor ve %62’si, evlilik dışı bir partnerle daha fazla doruğa çıkmalarının en önemli nedeninin, kendilerinin değil, yanıtlayanın zevkine daha fazla odaklanmaları olduğunu söylüyor. Evlilik dışı bir partnerin çekiciliği ikinci sırada (%46).

Eşinizin neyi sevdiğini anlamaya çalışan insanlardan biri olduğunuzdan emin olun çünkü çaba sarf etmek ve başka bir yere gittikleri için yarım yamalak ve tatminsiz kalmak istemezsiniz. Onlara zevklerinin sizin için bir ön koşul olduğunu gösterin ve anında inlemelerini sağlayın!

Biraz coşku göster

Uzun bir hafta geçiriyor olabilirsiniz veya kendinize o kadar da güvenmiyor olabilirsiniz. Ancak coşku eksikliği, eşinizin genellikle yeterince takdir edilmediğini ve daha da kötüsü, istenmeyen hissetmesine neden olur. Nişanlı olduğunuzu ve eğlendiğinizi ne kadar çok gösterirseniz, o cinsel heyecanı başka yerde arama ihtimalleri o kadar azalır.

Eşinin neden doruğa ulaşamadığı sorulduğunda, belirlenen en büyük sorun, eşinin kendisine çok fazla odaklanması (%29), ardından cinselliğin heyecandan yoksun olması (%28) ve cazibe eksikliği/yokluğuydu. onları havaya sokabiliyor (%24).

Gerçekten ne istediğinizi dile getirmekten çekinmeyin – ister garip , ister sizin veya eşinizin alışkın olduğundan bir sapma, hatta düpedüz tuhaf. Eğer istiyorsan, bunu istemelisin. Kendinize ve eşinize karşı açık ve dürüst olun ve bu dürüstlük, gerçekten eyleme geçebilmeniz için çekingenliğinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Ve bize güvenin, denemeden asla ama asla vurmamalısınız .

Her şeyi senin hakkında yapma

Sevdiklerinizi ve sevmediklerinizi dile getirmek isteseniz de bu sadece sizinle ilgili olamaz. İstendiklerini ve özel olduklarını hissetmelerini sağlayın ve sadece tatmin hissetmekle kalmayacaklar, aynı zamanda muhtemelen karşılık vermeye meyilli olacaklar. Bunu yapmayı unutursanız, bunu yapacak başka birini bulabilirler. Dünyada yeterince bencil insan var, biraz cömertlik göster olur mu!

Uyanıp eşinizi çarşafın altında işte bulmaktan kim hoşlanmaz, bu yüzden bir dahaki sefere iyiliğinizi geri vermeyi düşünün. Mick Jagger’dan bir sayfa alın “Eğer denersen bazen bulabilirsin, ihtiyacın olanı elde edersin!”

Onlara sana davranılmasını istediğin gibi davran

Bu da HİÇBİR ŞEKİLDE YAPMAYIN demektir. Sahte gazlar, uzun vadeli bir soruna kısa vadeli bir çözümdür. Başlangıçta kendinizi garip hissetseniz bile yeni teknikleri deneyin. Partnerinizi iyi bir iş çıkardığına inandırarak özgüvenini korumaya ne kadar çok çalışırsanız, ikiniz için de o kadar kötü olur.

Dört hece, tek kelime: Cunnilingus. Evet, bu kelime çok büyük bir tahrik değil ama bunu partneriniz için yapmak onun için büyük bir tahrik olabilir. Sima Sohbet üyeleri tarafından yapılan ankete göre, kadın katılımcıların %70’i en sık oral seks sırasında orgazm yaşadıklarını söyledi.

Daha fazla kanıta mı ihtiyacınız var? Kanada İnsan Cinselliği Dergisi tarafından yapılan bir araştırma , kadınların oral seks yapma olasılığının iki kat daha fazla olduğunu ve karşılığında hiçbir şey alamadıklarını buldu. Çalışma aynı zamanda evli kadınların veya biriyle yaşayan kadınların oral seks yapmaktan tüm bekar bayanlardan çok daha fazla zevk aldığını buldu. Yani beyler , partnerinizi tekrar eyere oturtmanın yolu bu olabilir.

kendini bırakma

Bazen “yıllardır evliyiz, kimseyi etkilemeye çalışmıyorum” diye düşünmek kolaydır.

… YANLIŞ!

Bunun yerine daha fazla gaz aramalarının tam nedeni bu olacak .

Partnerinize sadece vücudunuzu ve sağlığınızı önemsediğinizi değil, onlar için en iyi kendiniz olmak istediğinizi gösterin. Bu, büyük olasılıkla sizi sıkıştırma ve spontane bir seks için yakınınızı parçalama ihtimalinizi artıracaktır.

Spora ayak uydurun, sağlıklı beslenin ve stilinizi koruyun.

Tutarlı veya düzenli egzersizin yatak odasında büyük bir fayda sağladığını gösteren çok sayıda araştırma var – daha güçlü hissedin ve görünün, dayanıklılığınızı artırın ve kendinize daha fazla güvenin, bunların tümü sürüşünüzü ve becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır. İşte rutininize karıştırmak için bazı hızlı egzersizler ve egzersizin cinsel dürtünüzü nasıl geliştireceği.

İlgili: Kendine daha fazla güvenmenin ve sevişmenin 4 yolu

baharatlamak

Evliliklerini kurtarmaya neyin yardımcı olacağı sorulduğunda, ankete katılanların %54’ü seks oyuncakları, rol oyunları ve üçlü seks gibi şeyleri içeren daha canlı bir cinsel hayatın bu romantik ateşi yakmaya yardımcı olacağını söyledi. Randevu gecelerini canlandırmak da faydalı olacaktır; %22’si çocuklar olmadan kaliteli zaman geçirmenin işe yarayacağını söylüyor. Belki de her zaman partnerinizi yatak odasında bağlamak istediniz ya da kendinizi bağlattırmak istediniz ! Her iki durumda da, bu noktada denemeye değer, değil mi?

Kendinizi üzmeyin, eşinizi üzün ve onlara ikinizin de aradığı o kudretli O’yu verin. Sima Sohbet ‘dan alıntı yapın, üyeleri, ihtiyaç duydukları ve aradıkları şeylere yönelik duygularını ifade ederek partnerinize ihtiyaç duydukları şeyi vermenize yardımcı oldu.

Sima Sohbethakkında

Simasohbet.net çevrimiçi zina ve sadakatsizliğin dünya lideridir . 2002’den beri dünya çapında 54 milyondan fazla üye hesabıyla Sima Sohbet, evli flört için önde gelen destinasyondur . Mobil ilişki uygulamalarından birini indirin ve bugün hile yapmaya başlayın !