Yeni Çiftlerin Bağlarını Güçlendirmek İçin Birlikte Yapabilecekleri İnanılmaz Şeyler

Yeni evliyseniz, hem bağlantınızı sürdürmek hem de güçlendirmek için çalışmalısınız. Evlendikten aylar veya yıllar sonra boşanan birçok çiftimiz var; ana sebep, birçok kişinin çıkmayı bırakmasıdır. Bu, her insan kendi haline bırakıldığı için evliliklerinde bir boşluk yaratır.

Bunun sen olmasına izin verme. Her zaman birlikte eğlenceli ve zorlu aktiviteler yapmayı hedefleyin. Bu, bağınızı güçlendirecek ve partnerinizle her yönden uyum içinde olmanızı sağlayacak ve birbirinizi eğlendirecek şeylerden asla mahrum kalmayacaksınız.

Yeni Evli Çiftlerin Aralarındaki Bağları Güçlendirmek İçin Yapması Gereken 9 Aktivite

Çiftler, hangi aktiviteleri birlikte yapmayı sevdiklerini tartışmalı ve belirlemelidir. Sadece akşam yemeğine veya sinemaya giden bir çift olmayın; daha güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olabilecek heyecan verici ve eğlenceli aktiviteler arayın. Ve yeni maceralar denemekten korkmayın.

bisiklet sürmek

Bisiklete binmek, özellikle dağlarda veya ormanın derinliklerinde bisiklet sürüyorsanız, eşinizle birlikte eğlenceli bir aktivitedir. Burada birbirinizle yarışabilir ve birbirinize yeni numaralar öğretebilirsiniz. Tam süspansiyon elektrikli dağ bisikleti ile eğlenceniz ikiye katlanacak, daha rahat edeceksiniz Bunun nedeni, çarpmalardan kaynaklanan tüm şokları emmesi ve yorulmadan daha hızlı ve uzun süre sürüş yapabilmenizi sağlamasıdır.

Yoga

Kanınızı pompalamaya devam edecek ve formda kalmanıza yardımcı olacak sakinleştirici bir aktivite arıyorsanız yogayı deneyin. Pek çok insan yogayı basit bir egzersiz olarak alır, ancak pozlar sizi terletecek ve dengenizi geliştirecektir.

Yoga ayrıca farkındalığı teşvik ettiği için topraklanmış kalmanıza yardımcı olur, böylece Partnerinizle duygusal düzeyde daha derin bağlar kurmanıza olanak tanır. Başlangıçta bir kursa kaydolabilirsiniz, ancak iyileştikten sonra evde pratik yapabilirsiniz.

Seyahat

Eşinizle yeni yerler keşfetmekten daha iyi bir şey var mı? Bir seyahat bütçesi oluşturun ve dışarı çıkıp yeni yerler görmek için zaman ayırın. Seyahat heyecan yaratır ve sıra dışı bir ilişkiyi sürdürmenin harika bir yoludur. Ayrıca, eve döndüğünüzde konuşacağınız konular da verir.

Uluslararası seyahate çıkmadan önce ülkenizi keşfederek başlayabilirsiniz . Bu, mali durumunuzu organize etmek için size yeterli zaman verir. Ayrıca ülkenizdeki bazı fantastik ve doğal noktalara da girmenizi sağlar.

gönüllülük

Topluma geri vermeyi seven bir ortağa sahip olmak akıllara durgunluk veriyor çünkü onların verici doğasının tadını çıkarmanıza izin veriyor. Ve yardım amaçlı gezilere katılarak buna katkıda bulunabilirsiniz. Birlikte gönüllü olmak, ikinize de sahip olduklarınıza şükretmeyi öğreten anlamlı bir aktivite olduğu için daha güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olur.

Açık Hava Maceraları

Birlikte maceralı aktiviteler arayın. Bu hafta sonu burada kalmak yerine, en yakın zeplinle atlama veya bungee jumping noktasına gidin. Bu, korkuyu yenmenize yardımcı olur ve bir uçurumdan düşmenin heyecanı size bir adrenalin patlaması yaşatır.

Yapabileceğiniz bir başka açık hava macerası da kaya tırmanışıdır. Ancak, dışarı çıkmadan önce kapalı bir kaya tırmanışı arenasını kullanmayı öğrenmek en iyisi olacaktır. Merak etme; bir adımı atlasanız bile sizi koruyan bir emniyet kemerine sahip olacaksınız. Bu nedenle, başlamadan önce emniyet kemerinizin doğru şekilde sabitlendiğinden emin olun.

Kışın kayak yapmaya da gidebilirsiniz. Partnerinizle birlikte kayaklarınızda yokuşlardan aşağı kaymak kadar özgürleştirici bir şey yoktur.

Festivaller

Çiftler de festivallere katılmak için zaman ayırmalıdır. Amerika’daki birçok festival farklı kültürleri, sanatı ve müziği kutlar. Zamanı ve yeri araştırın, seyahatinizi ayırtın ve eğlenin. Çeşitli sanatçılar her zaman performanslara ev sahipliği yaptığı için müzik festivalleri en popüler olanlarıdır.

Katılmanız gereken diğer popüler festivaller şunlardır:

  • Akçakoca Palamut Festivali
  • Venue Müzik Festivali
  • Ankara Çocuk Oyunları Festivali
  • Rize Hamsi Festivali
  • Bahçelievler Kadın El Emeği Festivali
  • Uluslararası Ankara Gitar Festivali
  • Karaburun Mandalina Festivali

Dans

Dans etmek, eşiniz hakkında bilgi edinmenin harika bir yoludur ve diğer çiftlerle tanışmanıza yardımcı olur. Haftada bir kez dans dersi almak, sıkıcı rutininizi kırmanıza ve farklı hareketleri öğrenirken Partnerinizi tutmanıza yardımcı olur. Egzersiz yapmanın harika bir yolu ve sizi birbirinize zaman ayırmaya zorluyor.

Dans etmek, her yerde yapabileceğiniz gibi kendiliğindenliği teşvik eder. Evde oturuyor olabilirsiniz ve en sevdiğiniz şarkı çıkar, böylece ikiniz de ayağa kalkar ve hareket etmeye başlarsınız, romantik bir an yaratırsınız.

Aynı zamanda sosyal çevrenizi büyütmenize de yardımcı olacak ve bu, resimdeki çocuklarla bile asla ortadan kalkmayacak bir şey. Ayrıca sizi her ilişkide çok önemli olan dokunmanın gücünü kucaklamaya zorlar.

egzersiz

Araştırmalar, birlikte egzersiz yapan çiftlerin daha tatmin edici bir ilişkiye sahip olduğunu gösteriyor. Birlikte egzersiz yapmak, ikinizin de hareketlerinizle uyumlu olması gerektiğinden daha derin bir duygusal bağ oluşturmanızı sağlar.

Egzersiz yaptığınızda daha fit olursunuz. Bunun için de partneriniz başarılarınızdan dolayı mutlu olacak, başarınızdan dolayı onları mutlu görerek ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Egzersiz yapmaya başlarsanız, tutarlı kalmanın veya sağlıklı beslenmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak partneriniz en büyük amigonuz olduğunda, bunu bir yaşam tarzı haline getirene kadar devam edeceksiniz. Siz de birlikte eğlenecek ve formda kalacaksınız.

Bir Tema Parkına Git

Birçoğu bir tema parkının çocuklar için olduğunu varsayar, ancak yetişkinler de özünde çocuklardır. Bu yüzden partnerinizle bir lunapark randevusu planlayın, gezintiye çıkın ve ciğerlerinizi patlatın. Bir yetişkin gibi davranmaya çalışmayın; eğlenmek için oradasın. Ve perili bir evin içinden geçmeyi unutmayın.

Son düşünceler

Çiftler, daha güçlü bağlar kurarak ilişkilerini kalıcı kılmak için çaba göstermelidir. Ve bu, dans etmek, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, festivallere katılmak veya tema parklarını ziyaret etmek gibi şeyler yaptıklarında başarılabilir. Kendilerini zorlarken aynı zamanda eğlenmeyi de hedeflemelidirler.