En İyi Sohbet Sitesi Kullanıcı Adı Nasıl Seçilir

Kim olduğunuzu, ne aradığınızı açıklayan ve aynı zamanda diğer kullanıcılar için çekici olan en iyi tanışma sitesi kullanıcı adını seçme süreci, gerçek bir yaratıcılık mücadelesi olabilir. Özellikle de sohbet siteleri‘da sağduyu arıyorsan.

Queen Mary University of London araştırmacıları tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırma, kullanıcı adınızın çevrimiçi flört başarınızın ayrılmaz bir parçası olduğunu gösteriyor. Araştırmacılar, neyin harika bir kullanıcı adı olduğunu bilimsel olarak tanımlamak için 4.000 psikolojik, sosyoloji, davranış bilimi ve ön bilişsel bilim çalışmasını inceledi.

Endişelenmeyin, paniğe kapılıp “coolguy69” gibi utanılacak bir lakapla karşılaşmamanız için sizin için ayrıntılı olarak açıklayacağız.

ABC’ler Z’ler değil

Queen Mary Üniversitesi’ndeki uzmanlara göre, insanlar alfabede daha yüksek olan adlara ve kullanıcı adlarına ilgi duyuyor. Bu nedenle, ‘A’ harfi ile başlayan bir kullanıcı adı, ‘W’ harfi ile başlayan bir kullanıcı adına göre daha çekicidir.

70:30 kuralını göz önünde bulundurun

Rastgele harfler yazmayın. Kullanıcı adınız ve profiliniz, tamamen biri veya diğeri yerine, kim olduğunuz ve ne aradığınızın 70:30 oranına bağlı kalmalıdır. AdamsHappilyEverAfter gibi bir şey düşünün.

Olumlu ol

Araştırma, kullanıcı adınızı aşağılayıcı olmanın muhtemelen aradığınız türden insanları çekmeyeceğini gösteriyor. Vericilerin olumlu profil adlarıyla etkileşim kurma ve bunlara yanıt verme olasılıkları çok daha yüksekti. Bu nedenle, daha iyimser bir kullanıcı adı için Depressed_Dude’u pas geçin.

Özgün Ol

Elbette insanlar profillerini süslerler, ancak kullanıcı adınızla ne kadar samimi karşılaşırsanız, sohbet başlatacak kadar güvenilir biri olarak görülme olasılığınız o kadar artar. Kullanıcı adınız işinizden, servetinizden, ne kadar sarkık olduğunuzdan veya göğsünüzün ne kadar büyük olduğundan böbürleniyorsa, yüzeysel ve büyük olasılıkla düpedüz bir yalan olarak ortaya çıkacaktır.

esprili ol

Eğer komiksen, göster. Küstah olmaktan korkmayın, sadece saldırgan veya kaba olmaktan kaçının.

Temiz tut

Kaba kullanıcı adları bazen bir kadının profili için işe yarar (eğer aradığınız tek şey bir ilişkiyse), ancak nadiren bir erkeğin profilinde çalışır. Kadınları bulmaya çalışan ve kaba kullanıcı adları nedeniyle Ashley Madison’da başarısız olan erkekleri ne sıklıkla gördüğümüze şaşıracaksınız. Kadınların herhangi bir tanışma sitesinde aldığı mesaj yağmuru nedeniyle, adınız “DirtyBoi69” ise hemen ayıklanabilirsin.

Eğlenceli, cilveli ve gerçekçi dengeyi kurun

Özetlemek gerekirse, en iyi tanışma sitesi kullanıcı adını seçerken en iyi tavsiye, eğlenceyi dengelemektir, cilveli ve gerçekçi – ve kayıt işlemine başlamadan önce bazı iyi seçenekler için beyin fırtınası yapmak için birkaç dakikanızı ayırın.

Bir kullanıcı adı pişmanlığı hissediyorsanız, korkmayın! Giriş yapıp profilinizi düzenleyerek Ashley Madison kullanıcı adınızı kolayca değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adınıza ek olarak, resminiz ve tanımlayıcınız da aynı derecede önemlidir ve bir mesaj gönderiyorsanız , sadece ‘Merhaba’ demekten daha düşünceli olmanız önemlidir.

Bu konuları gelecek bloglarda ele alacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Bu arada, kullanıcı adınızı dikkatlice düşünün ve fark edilmenizi sağlayacak bir profil oluşturun.

Sarilbana.Net, dünyanın en açık fikirli hile web sitelerinden biridir . 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren sitemiz, bağlantılar, açık ilişkiler ve evlilik dışı ilişkiler arayan açık fikirli insanları cezbeder . Flört etmeye ilgi duyan evli erkek ve kadınları bulmak için bugün katılın .