Çin Arkadaşlık Sohbet Siteleri

İster romantik bir film izliyor olalım, ister bir parkta el ele tutuşan çiftleri seyredelim, her zaman “neden hala bekarız” ve “tek gerçek aşkımız nerede?” Sorularıyla baş başa kalıyoruz. 

Flört, aşk ve partner bulmak filmlerde ya da romanlarda gösterildiği kadar kolay değildir. Ancak, çevrimiçi tanışma sitelerinin bekarların tek gerçek aşkını bulmasına yardımcı olmaya çalışmasına gerçekten sevindik. 

Ne yazık ki, çoğu tanışma sitesi, kullanıcıların ihtiyaçları konusunda cahildir. Çinliler gibi etnik gruplar her zaman doğru partneri bulamayacaklarını düşünür çünkü flört siteleri ihtiyaç duydukları şeyi sunmaz. 

Bu, ya sitelerin çevrimiçi buluşmayı kendilerine çekici hale getirmek için gösterdiği çabanın eksikliğinden ya da sosyal yardım eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Dürüst olmak gerekirse, eğer bir flört web sitesi ihtiyaçlarınızı görmezden gelirse, sensiz daha iyi durumdasın.

Ancak bu, farklı bir topluluğa ait olduğunuz için doğru partneri bulamayacağınız anlamına gelmez. Daha iyi olan yarınızı bulabilmeniz için sizin için en iyi Çinli arkadaşlık sitelerini bulduk. 

Bu siteler doğrudan Çinlilere yöneliktir ve gönülsüz panderingden daha iyi bir şey sunar. Ayrıca, bu siteler yasaldır. Bu, sahte bir flört profiline girme şansınızın daha az olduğu anlamına gelir. 

Yani, bir süredir bekarsanız ve romantik hayatınızı denemek istiyorsanız, bu tanışma sitelerinden birini deneyin. 

En İyi Beş Çinli Arkadaş Web Sitesi 

1. Saril Bana

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
30+28 milyon 15 dakika Ciddi ilişki 

En iyi Çinli arkadaşlık sitesi için ilk öneri eHarmony’dir. Bu tanışma sitesini Hıristiyan bir psikolog kurdu ve esas olarak uyumluluğa odaklanıyor. Bu nedenle, uzun süreli bir ilişkiye girme konusunda ciddi olan Çinli bir bekarsanız, eHarmony’yi kontrol etmelisiniz. 

Bu flört platformunun anketleri ve kişilik testlerini doldurmasını gerçekten seviyoruz. Sorular ve testler, insanların fazla zaman kaybetmeden potansiyel ortaklarını bulmalarına yardımcı olur. 

Hala doğruluğu konusunda endişeli misiniz? Pekala, bu sitenin kullanıcılarının yarısından fazlasının evli olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Bu, bu mükemmel tanışma sitesi aracılığıyla anlamlı bir eşleşme bulacağınız anlamına gelir. 

Temel bir hesap kullanıyorsanız, kullanıcılara mesaj gönderebilirsiniz. Ancak premium bir hesapla kendi oluşturduğunuz mesajları da gönderebilirsiniz. Birkaç kullanıcısı olduğu ve size doğru olanı gösterdiği için eHarmony’yi seçmelisiniz. 

Gördüğünüz gibi, eHarmony, daha iyi olan yarınızı bulabileceğiniz böyle bir tanışma sitesidir. Bu nedenle, premium bir hesap almak için biraz para harcamak akıllıca olacaktır. Sitede milyonlarca Çinli kullanıcı bulunurken, bu platform diğerlerine odaklanıyor. 

eHarmony, çevrimiçi flörtün diğer ilişkiler kadar geçerli olduğunu kanıtlamak istiyor. Yani, romantizm konusunda ciddiysen, siteye bugün katıl. 

Artıları:

 • eHarmony ile ilgili en iyi şey, geniş bir kullanıcı tabanına sahip olmasıdır.
 • Bu platform çeşitliliğe odaklanıyor 
 • Popüler Çinli arkadaşlık sitelerinden biri haline geldi 
 • Kişilik değerlendirmesi yapar 
 • Son olarak, çok güçlü bir maç sistemine sahiptir. 

Eksileri:

 • Herhangi bir sohbet odası sağlamaz 
 • Ayrıca, kayıt işlemi zaman alıcıdır 

2. Sima Sohbet:Yabancı Kadın Arayan Erkekler İçin En İyisi 

%40 erkek, %60 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
25-455 milyon 15 dakika Ciddi ilişki 

Asyalı olmayan beyaz kadınlarla çıkmakla ilgilenen Çinli bir adamsanız, AsianDate arkanızı kollar. Bu etkileyici tanışma sitesi, özellikle Çinli erkeklerin beyaz kadınları bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 

Aslında, bu tanışma sitesinde erkeklerden daha fazla kadın hesabı var. Bu, potansiyelinizi daha iyi olan yarınızı çok fazla güçlük çekmeden bulabileceğiniz anlamına gelir. AsianDate sadece Çinli olmayan beyaz kadınlarla tanışmak için harika değil, ama burada her türden Asyalı kadını bulabilirsin. Yani, ilgi alanlarınız ne olursa olsun, bu site sizi korumuştur. 

Bu platforma hemen üye olabilir ve aşk hayatınıza başlayabilirsiniz. AsianDate size Google hesabınızı kullanma şansı verir, böylece hemen çıkmaya başlayabilirsiniz. 

Kayıt işlemi sırasında gerekli bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Siteye üye olduktan sonra çeşitli sitelere ulaşabilirsiniz. Buradaki bir başka avantaj da, mesaj göndermek için birden çok seçeneğiniz olması. 

Herhangi bir başlangıç ​​ücreti ödemeden mesaj gönderebilirsiniz. Ancak, tartışmayı ilerletmek isterseniz, ödeme yapmanız gerekir. Artı, bir sohbet odası, video ve telefon görüşmesi seçeneği var. 

AsianDate’e kaydolduğunuzda partnerinizle tanışmak için doğru yolda olduğunuzu bilirsiniz. Bu tanışma sitesinde bulduğunuz kadınlar, gerçekten de rüyalarınızda hayal ettiğiniz kadınlardır. 

Artıları:

 • Bu arkadaşlık sitesinde kolay bir kayıt süreci var 
 • Birden fazla mesajlaşma seçeneği elde edersiniz 
 • Ayrıca, erkek üyelerden daha fazla kadın üyeye sahiptir. 

Eksileri:

 • Bu platform ağırlıklı olarak erkekler içindir 
 • Sahte profillerle ilgili endişeleri var 

3. Çin Aşk Tanrısı 

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
25+1 milyon 10 dakika Ciddi ilişki 

Sofistike ve çekici Çinli bireylerle her zaman bir flört platformu bulamazsınız. Bir kişiyi bulsanız bile, aşk hakkında güçlü bir fikre sahip olma şansları çok düşüktür. China Love Cupid’in girdiği yer burasıdır. 

İlginç bir ada sahip bu benzersiz tanışma sitesi, aşk hayatınızı başlatmak için kesinlikle düşünmeniz gereken bir şey. Bu sitenin ana varlıklarından biri şeffaflıktır. Kullanıcılarına ve ihtiyaçlarına karşı her zaman şeffaf, sadık ve dürüsttür. 

Bu tanışma sitesi, yalnızca meşru profillerle karşılaşmanızı sağlar. Ayrıca, kullanıcıların kiminle etkileşimde bulunduklarını bilmeleri için profil resimlerini tutmaları için bir kuralı vardır. 

China Love Cupid kullanıcılarının çoğu 25 ila 34 yaşları arasındaki erkeklerdir. Gerçek aşkı bulma şansınızı artırmak istiyorsanız, premium hesap almanız önerilir. Premium hesap ile ücretsiz kullanıcılara daha hızlı mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, anında mesajlaşmayı özgürce kullanabilirsiniz. 

Daha ne? Eh, gelen mesajı ana dilinize de çevirebilirsiniz, böylece sınır yoktur. Bu özellik, mesajlarını anlayamadığınız için hayatınızın gerçek aşkını kaybetmemenizi sağlar. 

Artıları:

 • China Love Cupid’e katılmanın ilk yararı, Çin ve Asya odaklı olmasıdır.
 • Neredeyse eşit bir cinsiyet dengesine sahiptir. 
 • katılmak kolaydır

Eksileri:

 • Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, bu biraz maliyetlidir. 

4. GermanyChat

%55 erkek, %45 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
35+28 milyon 25 dakika Ciddi ilişki 

Match, farklı coğrafi konumlardaki insanlar için ideal olan etkileyici bir tanışma sitesidir. Bu sitede premium bir hesabınız varsa, bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Kendinizi bu platforma kaydettirmek için doğum tarihiniz ve konumunuzla ilgili bilgileri eklemelisiniz. Ayrıca kendinizi 100 karakter kullanarak tanımlama şansınız da oluyor. Gerçek aşkı bulma şansınızı artıracaktır. 

Match’i hayatınızın aşkını bulmak için kullandığınızda, konumu seçmek önemlidir. Çünkü bu platformun farklı etnik kökenleri var. Dolayısıyla, demografiyi düşündüğünüzde, pratikte bir parti insan topluluğu için ayrılmış olursunuz. 

Bu tanışma sitesi aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmak istiyorsanız, ödeme yapmanız gerekir çünkü mesajlaşma özelliği yalnızca ödeme yapan üyeler tarafından kullanılabilir. Bu site bir kişinin derinlemesine bilgi doldurmasını gerektirdiğinden, iletişim kurarken konularınız bitmez. 

Bu platformda, kendinizi daha güvende hissetmek için kontrol edebileceğiniz bir Asyalı flört bölümü bile var. Öyleyse, Match aracılığıyla en iyi bekar Çinlilerden bazılarıyla iletişime geçin.

Artıları:

 • Bu flört platformu, bir Asya flört bölümüyle birlikte gelir
 • Ayrıntılı profilleri vardır 
 • Mükemmel eşleştirme yapar 

Eksileri:

 • Hesap doğrulama yapmıyor
 • Mevcut bekarlar konuma göre değişebilir 

5. Asyalı Arkadaş 

%40 erkek, %60 kadın 

Önerilen yaş Üye sayısı kayıt zamanı Tek arayan için 
25+2 milyon 5 dakika İlişki 

Bir Çinli arkadaşlık sitesi için son önerimiz, basit ve anlaşılması kolay özelliklere sahip Asyalı Dating sitesidir. Bu platformla ilgili en iyi şeylerden biri, daha iyi bir güvenliğe sahip olmasıdır. Örneğin, kimliklerini yapmış olan kullanıcılar, doğrulanmış bir rozet alabilirler. 

Asian Dating hakkında bizi gerçekten etkileyen şey, kullanıcılarının çoğunun kadın olmasıdır. Böylece, ciddi bir ilişki bulamama konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü burada birçok seçeneğiniz var. 

Öyleyse, romantizmin muazzam neşesini yaşamakla ilgileniyorsanız, bugün Asian Dating”e kaydolun! 

Artıları:

 • Bu platform Asya’ya özgüdür
 • Kolay kayıt ile birlikte gelir 
 • Uygun fiyatlı premium üyelikler 

Eksileri: 

 • Profillerde yeterli bilgi yok 
 • Daha az üyesi var 

Çözüm

Doğru arkadaşlık sitesini seçerseniz olumsuz deneyimler yaşamaktan kendinizi kurtarabilirsiniz. Kimliğinizi bu tanışma sitelerinden herhangi biriyle yaparak, iyi bir aşk hayatı yaşama şansınızı artırabilirsiniz.