Bu Cinsiyetler Savaşında Önce Kadınların Göz Kırpması Gerekiyor

Çekici olduğu bir kadınla cinsel olarak tırmanmak bir erkeğin işidir. Kadınlar sekse erişimi kontrol ettiğinden, onu elde etme arayışında reddedilme riskini alıyor. Gerçekten de, eğer kadınlar cinsel eş seçiminde uygun şekilde sezgi gösterirlerse, çoğu erkek çoğu zaman reddedilecektir. Sert çekirdekli oyuncular bile %90’lık bir başarısızlık oranını itiraf ediyor. Stratejileri, yaklaşımların kalitesinden ziyade hacme dayalıdır.

Pek çok kadın, müstakbel sevgilileri çok seçici bir şekilde seçmelere hak kazandığını düşünüyor. Dikkat eksikliği yaşarlarsa – hiçbir erkek seçmelere gelmez – erkekleri suçlarlar. Bir adam ortaya çıkar ama ortalıkta dolanmamaya karar verirse, o bir pisliktir. Bu makul değil. Sırf senden hoşlanmıyor diye bir adama pislik demeye hakkın yok. Belki daha sempatik olmaya ihtiyacın var ya da ilk kimyaya rağmen uyumlu değilsin.

Bu yetki duygusuyla ilgili sorun, kız tarafında tam bir edilgenlik yaratmasıdır. Her zaman bir arama bekliyorsanız veya mükemmel erkeğin sizi odanın diğer tarafından görüp arkadaşına “Kırmızı elbiseli kızı görüyor musun? Onunla evleneceğim.”

Genellikle bu ikilem, kadınları ilk adımı atmaya veya bir erkeğe çıkma teklif etmeye teşvik ederek ele alınır. Başka bir deyişle, süreci ilerletmek umuduyla dişiyi erkek rolünü gasp etmeye teşvik ediyoruz. Feminizm sonrası dönemde sadece adil görünüyor. Bu kesinlikle işe yarayabilir ve anketlerde erkeklerin büyük bir çoğunluğu bir kadın tarafından kendilerine çıkma teklif edilmesini çok seveceklerini söylüyor. Öte yandan,  şeylerin doğal düzenine aykırı olan bu yaklaşımın sınırlamaları vardır .

Kadının işini yapması, yani duygusal olarak tırmanması çok daha iyi bir yaklaşımdır. Kadınlar seks sırasında duygusal yakınlık isterler, ancak duygusal bağın temelini oluşturmadan önce seks yaparlar. Bu işi yapmak senin işin, onun değil. Bağlılık umuyorsan, bir erkeğin sadece görünüşüne göre ya da yatakta iyi olduğun için sana aşık olacağını hayal ederek bunu şansa bırakmanın bir anlamı yok. Bir erkek, cinsel çeşitlilikten ödün vermek için yeterince duygusal olarak yatırım yaptığında bağlılık sunacaktır. O yatırımı yaratacak güce sahip olan da kadınlardır.

Bir Erkekle Duygusal Olarak Nasıl Yükseliş Yapılır?

1. Cinsel çekiciliğinizin %100’ünü ona odaklayın.

Evrimsel psikolog David Buss, Amerikalı erkeklere uzun vadeli çiftleşme için hangi özelliklerin en önemli olduğunu düşündüklerini sormak için bir anket yaptı. Adlandırılmış 67 özellikten erkeklerin bir numaralı önceliği cinsel sadakatti. (Erkeklerin numaranız hakkında yargıya varmalarının nedeni budur – bu, gelecekteki tahmini davranışların bir temsilcisidir.) Reader Lokland, değerli bir kişisel içgörü paylaştı:

İlk flört aşamasında (diyelim ki 6 ay), adam bilinçaltında (potansiyel olarak bilinçli olarak) sizi bir kız arkadaş olarak dışlamak için nedenler arayacak.

Bu diskalifiye edicilerden biri kesinlikle diğer erkeklerin dikkatini çekmeye çalışacaktı. Bunlara, başlangıçta bir geçme-kalma sistemi kullanan sadakat testleri deyin.

Biyologlar, kıskançlığın erkeklerin diğer erkekler tarafından boynuzlanmayı önlemenin bir yolu olarak geliştiğine inanıyor. Kıskançlık , bir kadının aldatma olasılığını azaltır. Ancak erkekler kıskançlıktan nefret ederler. Birçoğu, ilgi düzeyi hakkında kıskançlık ve güvensizlik hissederlerse, deli oldukları bir kadınla ilişkisini bitirir.

Çoğu zaman, kadınlar bir erkeğin ilgisini canlandırmak için bu taktiğe güvenirler. En iyi ihtimalle, kısa vadeli bir çözüm. İyi ilişkiler asla bu şekilde kurulmaz. HUS’taki erkekler, bir kadının diğer herkes için elde edilmesi zor ve tek başlarına elde edilmesi kolay olmasını istediklerini defalarca söylediler  

Bu, ondan önce özel bir ilgi ile her şeyi yapmanız gerektiği anlamına gelir. Sadece ona %100 odaklandığınızı gösterdikten sonra size özel olacaktır.

2. Onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için sürekli olarak meraklı ve ilgili olun.

Reader Hope, bir kadının belirli bir erkeğe gerçek ilgi gösterebileceği bazı mükemmel yolları paylaştı.

  • Ona hoşlandığı şeyleri sorun. Onunla biraz denemek istediğinizi belirtin.
  • İşi veya okulu gibi büyük resmi önemsediğinizi gösterin, ancak her gün kontrol etmek için zaman ayırın. Bugün iş nasıldı? Mülakatın nasıl geçti?
  • Duygusal olarak arkanı kolla. Sadık ve onun tarafında olduğunuzu gösterin.
  • Ailesi ve arkadaşları hakkında olabildiğince çok şey öğrenin. Annesine iyi davrandığı veya kardeşleriyle yakın olduğu için onu okşayın. Arkadaşlarıyla buluşmaya ilgi duyduğunu ifade et.

İlgi düzeyinizi ilişkinin ilerleyişine uyacak şekilde ayarlamanız gerekir. Onun önüne geçmeyin, bir kişi olarak ona olan ilginizi netleştirmek için onu baştan yavaş yavaş dışarı çekin. Hope’un dediği gibi burada bir risk var:

Sorun şu ki, kendini açan kadınların çoğu duygusal olarak da yatırım yaptıklarını fark ediyor, bu da erkeğin çürük yumurta olduğu ortaya çıkarsa mantıksız karar vermeye / hamster çarkına yol açabilir. : /

Bu, kadınların reddedilme riskini aldığı yerdir. Bir ilişkiye açık, iyi bir adam olduğunu gösteren özellikleri dikkatlice tarayarak riskinizi en aza indirebilirsiniz. Hope’un bir yorumda işaret ettiği gibi, sosyopatlar duygusal olarak açılmazlar – eğer duygusal yatırımın açık belirtilerini gösteriyorsanız ve o sizi kol mesafesinde tutuyorsa, devam edin. Başka bir uyarı işareti, davranışının tutarsız olduğu zamandır. İkiniz baş başayken sıcak ve cana yakın, sonra bir grupta buluştuğunuzda göz temasından kaçınıyor. Bueno yok.

3. Ondan tavsiye, destek veya yardım isteyin.

Kadınların bağ kurmasının ve yeni arkadaşlıklar kurmasının yollarından biri de birbirlerine karşı zafiyetlerini açığa çıkarmaktır. Bir kadın başka bir kadından bir güveni paylaştığında veya ondan tavsiye istediğinde, ondan hoşlandığının, ona güvendiğinin ve ilişkideki samimiyeti artırmak istediğinin sinyalini veriyordur . Genellikle diğer dişi aynı şekilde karşılık verir. Bu erkeklerde de işe yarar.

Bu, konuşmak istediğiniz bir sorun veya IKEA mobilyalarınızı bir araya getirmenize yardım etmesi için bir istek olabilir. Hepimiz bize ihtiyaç duyulmaktan hoşlanırız ve onlar için nazik şeyler yaptığımızda onlarla duygusal bağımızı artırırız. Size yardım etmesi için ona fırsat verirseniz muhtemelen sizden daha çok hoşlanacaktır.

4. Cömert ve minnettar olun.

Erkekler, çabaları ve parasal olanlar da dahil olmak üzere bir kadına yatırım yaptıkları için takdir edilmeyi severler. İş ödeme yapmak veya onlara iyilik yapmak olduğunda kadınlar genellikle erkekleri hafife alırlar (yukarıdaki IKEA talebine bakın). Reader J bazı harika öneriler paylaştı:

Bence bir kadın, duygularının dürüst bir temsiliyse, aşağıdaki şeyleri yapabilir ve yapmalıdır:

1. Teşekkür et. (Kulağa hiçbir şey gibi gelmiyor ama aslında çok büyük.)
2. Adamla birlikte olmaktan hoşlandığını, onunla iyi vakit geçirdiğini söyleyin.
3. Dürüstçe iltifat edin. 4. Tarihlerin maliyetine küçük iyilikler, yiyecek hediyeleri, el yapımı eşyalar vb. ile karşılık verin
(Pasta yapın, kazak örün.) 6. Cinsel olmayan yollarla fiziksel olarak şefkatli olun (el ele tutuşun, başı omuzlarınıza veya göğsünüze koyun, vb.
)

7. Küçük tefekkür eylemleri. Hiç Chaz Palmentieri’nin A Bronx Tale’ini izledin mi? Bir mafya, genç anlatıcıya, bir kadının bekçi olup olmadığının testinin, adam onu ​​yolcu koltuğuna bindirdikten sonra sürücü kapısının kilidini açmak için eğilmesiyle olduğunu söyler.

IME, bir eş veya LTR arayan erkekleri çeken türden bir şey.

5.  Yaşam arzusunu paylaşın. 

tekrar umut:

Erkekleri gerçekten harekete geçiren şeylerden biri, pozitif, hayat dolu ve çok gülen bir kızdır. Uzun süre onun gözlerine bakarken gerçekten mutlu bir gülümsemeyle gülümseyen güzel bir kız – bu bir erkeği eritir. Kaşlarımı çattığım için bana iltifat eden bir erkeğe hiç sahip olmadım, ama bana gülümsediğimde yüzümün aydınlandığı söylendi. Pozitif bir kız, etrafındaki insanları daha enerjik hissettirir ki bu çok çekicidir. Muhtaç, yapışkan, acı, depresif veya mutsuz hisler yok.

6. Ondan ne kadar hoşlandığınızı ve cinsel olarak ona ne kadar ilgi duyduğunuzu bilmesini sağlayın.

Yine, kadınlar için reddedilme riskinin ortaya çıktığı yer burasıdır. Sorun değil, çünkü çiftleşme dansında senin görevin bu. Burası senin önderlik ettiğin yer. Bir uzuv üzerinde dışarı çıkın. Söylemen gerekeni söyle. Bu arada, kocamla benim için anlaşmayı imzalayan buydu.

Reader Anacaona bunun harika bir örneğini paylaştı. Bir erkekle tanışmak için bir stratejisi vardı ve hoşuna giden birini bulduğunda, bunu çok net bir şekilde ortaya koydu. Başka bir ülkede olmasına rağmen, ona bağlanmak istemesini kolaylaştırdı.

İşlerin benim için nasıl ilerlediği konusunda dürüsttüm. İlk mesajı çevrimiçi olarak gönderdim ve Şubat ayında çevrimiçi olarak birkaç saat biriktirdiğimizde ona bir Sevgililer Günü gönderdim. Bence bu, özellikle ABD’de erkeklerin Sevgililer Günü vermesi beklenirken, kadınlar için aşağı yukarı isteğe bağlı olduğu için, kocamın beni daha fazla takip etme konusunda kendine daha fazla güven duymasını sağladı.

Ayrıca, yüksek bir duygusal zekaya sahibim, bu yüzden onun nelerden hoşlandığını keşfettim ve onları hatırladım ve ona onlar hakkında çok şey sordum. Ona eski kız arkadaşlarını da sordum. Bu, bir erkeğin duygularıyla bağlantı kurmak için iyi bir tekniktir çünkü çoğu erkek için geçmişindeki kadınlar özel bir yere sahiptir, bu nedenle bu önemli duygusal kilometre taşlarını onunla paylaşmak sizi onun için özel kılar.

Ondan hiç hediye istemedim, ancak beni ilk kez ziyarete geldiğinde ona kendisinin yaptığı ve her zaman yanımda taşıyabileceğim bir şey istediğimi söyledim. Bana nişan yüzüğüm olan gümüş bir yüzük yaptı. Gelip ziyaret edeceğine karar verdiğimizde, onun için büyük bir masraf olduğunu bildiğim için masrafları 50/50 paylaşmak istedim.

Daha önce de belirttiğim gibi, cinsel olarak tırmanacak. Muhtemelen ilişkiniz duygusal olarak istediğiniz kadar yakınlaşmadan önce seks yapmaya çalışacak. Bu, kadın ve erkek arasındaki kaçınılmaz mücadeledir. Yine, yapacak bir işin var. İlişkiyi duygusal olarak besliyorsan ve henüz seks yapmaya hazır olmadığını hissediyorsan, bunu söylemelisin.

ANCAK. Ayrıca bacaklarınızın arasındaki zonklamanın sizi deli etmek üzere olduğunu ve onu bütün gece ayakta tutmak için sabırsızlandığınızı da söylemelisiniz. Ayrıca, burada birçok kez tartıştığımız gibi, diğer adamlar beklemediyse beklemek istemeyecektir. Gündelik yapan bir kız değilseniz, fiyat ayrımcılığı olmadığını bilmesi için bunu netleştirin.

Açık olmasına rağmen, sevgisinden emin oldukça onu cinsel olarak memnun etmenin yolları olduğunu belirtmekte fayda var. Onu ne kadar arzu edilir bulduğunuz konusunda çok net olun ve Tanrı aşkına eğilip onun aletine tapın. Seni duygusal olarak ödüllendirecek.

Bu arada, bu yazıda anlatılanların çoğu erkeklerin kadınlık dediği şey.

Her cinsiyetin, cinsiyet ve bağlılık arasındaki dengeyi bulmak için yapacak bir işi vardır. Rolünüzü ve sorumluluğunuzu baştan kucaklayın. Biriyle tanıştığınız andan itibaren duygusal bağınızı geliştirin. Asla erken değildir.