9 Yaratıcı Bahar Tarihi Fikirleri

Sonunda bahar geldi, öyleyse neden dışarı çıkıp yeni biriyle tanışmıyorsunuz ve gizli tarafınızla özel bir randevu planlamıyorsunuz? Her park bankı ve restoran verandası ilk buluşmalar ve bahar eğlenceleriyle doluyken, daha heyecan verici bir şey ararken aynı rutine saplanmış olabilirsiniz. Randevu gecesini neden bekleyelim? Evliliğinizin flört hayatınızın önüne geçmesine izin vermeyin . İşte bu bahar sizin ve ilişki partneriniz için en iyi 8 randevu fikri.

Sinema Baharın başlangıcı aynı zamanda gişe rekorları kıran yaz sezonunun da başlangıcıdır. Bir tanıdıkla karşılaşmanızın kaçınılmaz olduğu birkaç film olsa da, tüm salonu kendinize ayırabileceğiniz birkaç film de vardır. İntikamcılar’ı atlayın ve “Amazing Grace” veya “2. Sınıf Öğrencisi”ni seçin. “1. Sınıf Öğrencisi”ni kaçırdıysanız üzülmeyin, izleyeceğiniz film bu değil.

Açık Denize Çıkın – Romantik bir tekne yolculuğu ile karadan biraz uzaklaşın. Bir tekne turu biraz pahalı olabilir, ancak mükemmel bir randevudan daha azına razı olmadan mahremiyet sağlamak için buna değecektir. Sadece ıslanma ihtimaline karşı fazladan kıyafet getirdiğinden emin ol.

Bir Spor Maçını Yakalayın – Bir beyzbol maçına gitmenin güzelliği, kimsenin kiminle geldiğinizden emin olamamasıdır. Randevunuzla birlikte koltuk satın alın, ancak ayrı ayrı yürüyün. Kiss Cam’a binmekten kaçının ve harika bir randevunuz olacak.

Bar veya Kulüp – Görünüşe göre bugünlerde üniversite barlarından puma barlarına ve aradaki her şeye herkes için bir bar var. Tüm bu seçeneklerle, kimseyi tanımayacağınız belirsiz bir bar bulacaksınız. Loş ışık, müzik ve dans pisti olduğu sürece harika bir zaman olmalı.

Bir Parka Gidin – Bahar zamanı ve yapılacak en iyi şeylerden biri de gidip açan çiçekleri görmek. Bunu bir randevuda görmeyi kaçırmanıza gerek yok. Hiçbir arkadaşınızın uğramadığı bir parka veya şehir dışındaki bir yürüyüş parkuruna bakın. Sırf evlisin diye baharı kaçırmana gerek yok.

İş için mi seyahat ediyorsunuz? – Bir iş gezisi, bir ilişkiniz olması için sahip olabileceğiniz en iyi fırsat olabilir. Gideceğiniz yeri bulmak için Sima Sohbet’ın Gezgin Adam özelliğini kullanın. İş gezinizden en iyi şekilde yararlanın.

Kütüphane/Kitapçı – Dünyanın en romantik buluşma noktası olmasa da, kütüphaneci tanımadığınız sürece kesinlikle tanıdığınız kimseyle karşılaşmazsınız. Sessiz kaldığınız sürece, bir kütüphane çok samimi bir buluşma noktası olabilir.

Spa Günü – Biraz yalnız zaman, sadece siz, masöz ve ilişki partneriniz ikiniz için de çok samimi bir gezi olabilir. Belki şehveti gerçekten ateşlemek için özel jakuzili bir spa seçin. Nefes alın, nefes verin ve rahatlamanıza izin verin.

Bir Ders Alın – Daha önce hiç yapmadığınız bir şey için ders almak gibi belirli bir şey yapmak, ufkunuzu genişletmenin eğlenceli bir yolu olabilir, konfor alanınızdan biraz dışarı çıkın ve randevunuz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kokteyl yapımı veya şarap tadımı dersi almayı düşünün, belki bir zanaat dersine gidin. Birlikte biraz zaman geçirirken saçmalayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir şey.